Badiju ziņas

Nebijis pakalpojums Latvijā - Badiju kustība!

“DIA+LOGS” ar lepnumu piesaka mūsu valstī nebijušus jaunus pakalpojumus HIV-pozitīviem cilvēkiem – Latvijas Badiju kustība, ko varam veikt pateicoties ViiV HealthCare Positive Action atbalstam.

 

Kas ir Badiji un kā izskatās šādi pakalpojumi?

Badijs„tuvs draugs, kas pavada savu aizbilstamo visās aktivitātēs”, uzticams, labs draugs jeb biedrs. Tās ir attiecības starp diviem cilvēkiem, kurus (iespējams) skar līdzīgas problēmas un kuru starpā veidojas dziļa savstarpēja sapratne. Badija uzdevums ir sniegt atbalstu, tādējādi veicinot HIV inficēta indivīda integrāciju.

Badiju projekts Latvijā 
Lasīt tālāk…
Ievietots: 05.02.2016, 18:29

 

Latvijas Badiju iepazīšanās pasākums

4.februārī sirsnīgā gaisotnē norisinājās ViiV Healthcare Positive Action finansētā projekta “Latvijas Badiji un atbalsts HIV pozitīvajiem” iepazīšanās pasākums, kurā stāstījām par pašu projektu, sveicām Badijus, kā arī no dažiem līdzbiedriem jau dzirdējām pieredzes stāstus.

Bezgala liels prieks un aizkustinājums par to, ka ir tādi cilvēki, kuri nesavtīgi ir gatavi palīdzēt otram un, sniedzot atbalstu, mainīt kāda dzīvi un iespīdināt tajā dzīvesprieku gaišas emocijas!
Paldies viņiem!
Paldies arī GlaxoSmithKline birojam par viesmīlīgo uzņemšanu!

Ja tev vai tavam ģimenes loceklim, draugam, līdzgaitniekam ir nepieciešama palīdzība un atbalsts, jo dzīvesprieku, labsajūtu un sadzīvisko komfortu apdraud lietas, kas saistītas ar HIV diagnozi, tad piesakies šī atbalsta pakalpojuma saņemšanai, sūtot e-pastu uz: dialogs@diacentrs.lv vai zvanot pa telefoniem 67243101 (centrs); 29412855 (Ruta)

 


Ievietots: 05.02.2016, 19:20

 

Ievietots: 05.02.2016, 18:11dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID