Noslēdzies projekts "Dziedam kopā"!

1.decembrī visa pasaule jau kopš 1988.gada atzīmē Pasaules AIDS dienu. Šī diena katru gadu ir kā iespēja cilvēkiem apvienoties kopīgā cīņā pret HIV izplatību, izrādīt atbalstu HIV inficētajiem un pieminēt no AIDS mirušos. 
Biedrība “DIA+LOGS – Atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS” šogad, sagaidot Pasaules AIDS dienu, īstenojusi projektu “Dziedam kopā”, kura mērķis ir veicināt sabiedrības iecietību pret HIV inficētajiem, iesaistot sabiedrībā pazīstamus mūziķus, biedrības DIA+LOGS brīvprātīgos un HIV inficētus cilvēkus radošās izpausmēs – dziesmas ierakstīšanā, un videoklipa izveidē. Ar šo projektu un dziesmu vēlamies izrādīt atbalstu HIV inficētajiem un mazināt HIV inficēto stigmatizāciju, veicinot sabiedrības iecietību, kā arī pievērst uzmanību un aktualizēt augsto HIV izplatību Latvijā kopumā.

HIV ir infekcijas slimība, kas nešķiro un var skart ikvienu, gluži kā jebkura cita slimība, tad kādēļ mēs bieži vien to uztveram atšķirīgi? Lai šī dziesma kalpo kā atgādinājums, ka mūsu sabiedrība spēj būt iecietīga, nešķiro cilvēkus un priecājas uzsmaidīt ik katram! Jo mēs visi varam dziedāt kopā!

Projekts tapis pateicoties Rīgas domes Labklājības departamentam, prezervatīvu zīmolam "One Touch", Dirty Deal Teatro un Sajūtu virtenēm "Cherry Picking"! 

 
Vārdi: DIA+LOGS brīvprātīgie
Mūzika: Lana Kutiščeva
Aranžija: Rihards Lībietis Orchestra
Mikss, masterings: Jānis Kalvāns
Video operators, montāža: Raitis Valainis
Ierakstīts: Dirty Deal Teatro

Piedalās: Rihards Lībietis Orchestra (Rihards Lībietis – ģitāra; Matīss Repsis – perkusijas; Erna Daugaviete – čells; Gints Smukais – ģitāra; Toms Lipskis – bass), Jenny May, Normunds Rutulis, Andris Kivičs, Aleksandrs Tuguševs, Lana Kutiščeva, Aleksandrs Molokovskis, Lāsma Miezīte, Miķelis Ābols

Sirsnīgs paldies visiem, kas piedalījās projekta un ieraksta tapšanā!

 

Ievietots: 05.12.2016, 13:44dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID