No AIDS mirušo piemiņas diena 2014

Pieminot no AIDS mirušos, 16.maijā centrā DIA+LOGS visas dienas garumā (no 10.00 – 20.00) esi laipni aicināts uz neformālām sarunām un privātām konsultācijām par HIV/AIDS un visu, kas ar to saistīts. Latvijā šobrīd no AIDS miruši 636 cilvēki, pirms četriem gadiem šis skaits bija uz pusi mazāks. Tomēr, neskatoties uz šiem datiem un HIV infekcijas plašo izgājienu mūsu valstī, daudzi, kurus skārusi šī epidēmija (tieši vai netieši), cenšas norobežoties un paturēt savas izjūtas, pārdzīvojumus, sāpes sevī, jo ir bail... Bail būt nesaprastam, izsmietam, nievātam, atstumtam, žēlotam, ienīstam... Bet tā tam nav jābūt! Atceries, pie mums katrs, kuru piemeklējis šāds dzīves pavērsiens, var rast atbalstu, sapratni un pretimnākšanu. Gaidīsim ciemos!

Savukārt AGIHAS (Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem) projekta "Neesi vienaldzīgs! Iesaisties!" ietvaros, 18.maijā aicina doties pie stēlas (mirušo no AIDS piemiņas plāksnes, kas atrodas pašā centrā - Marijas un Satekles ielas stūrī), kur no plkst. 14.00 - 17.00 organizācijas aktīvisti un brīvprātīgie informēs par aktualitātēm veselības aprūpes, īpaši HIV/AIDS, jomā, aicinās piedalīties veselības aizsardzības sistēmas pilnveidošanā, dalīs informatīvus materiālus un profilakses līdzekļus.

Plkst. 17.00 norisināsies zibakcija, kurai sekos ziedu nolikšana piemiņas vietā un svecīšu aizdegšana. Savukārt 18.00 plānots tematiska pasākums - vakars biedrības aktīvistiem un brīvprātīgajiem.

Ievietots: 12.05.2014, 19:12dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID