Mana Rīga – no ienaida brīva!

Biedrība „DIA+LOGS” uzsāk jaunu projektu „Mana Rīga – no ienaida brīva!”


Pieņemšana un atbalsts sākas ar mums pašiem un neierobežajas tikai noteiktu sabiedrības grupu tolerēšanā. HIV inficēts, homoseksuāli orientēts vai imigrants – katram cilvēkam ir savs stāsts un katrs ir vērtība!

Projekta galvenais mērķis ir veicināt pēc iespējas plašāka cilvēku loka izpratni par HIV/AIDS situāciju valstī, izplatību, tādējādi mazinot diskrimināciju, kas vērsta uz šo cilvēku grupu. Savukārt, skatoties plašāk, ar šo kampaņu vēlamies panākt, lai Rīgas iedzīvotāji vairāk aizdomātos par to, cik būtiska ir katra paša attieksme un cik nozīmīga loma ir mūsu atbalstam, pretimnākšanai un pieņemšanai, lai ne tikai noteiktas sabiedrības grupas, kas pakļautas diskriminācijai, bet tādējādi visa sabiedrība, funkcionētu daudz harmoniskāk. Mūsu mērķis ir norādīt uz iesīkstējušajiem pieņēmumiem, aizspriedumiem, lai veicinātu iecietīgāku nostāju gan vārdos, gan domās, gan rīcībā. Un paralēli izglītot iedzīvotājus par HIV inficēšanās ceļiem, lai katrs mācētu pasargāt gan sevi, gan savus seksuālos partnerus.

 

Pievienojies!!!

 

Ja Tev ir interese:
-) līdzdarboties sabiedrības informēšanā par HIV/AIDS jautājumiem, lai mazinātu diskrimināciju, kā arī gaisinātu pastāvošos maldus un aizspriedumus, kas vērsti uz šo cilvēku grupu
-) piedalīties 2 dienu apmācībās par iecietību, diskrimināciju, kā arī uzzināt vairāk par HIV/AIDS un šīs infekcijas tendencēm Latvijā un pasaulē. (9. un 10.09.2015 no plkst.16.00–20.00)
-) iesaistīties sociālā kampaņā, kas uzsāksies 21.septebrī - Pasaules Miera dienā

tad piesakies līdz 4.septembrim šeit

 

Info FB profilā šeit 

Būsim priecīgi, ja varēsi padalīties ar šo informāciju!

 

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Atbalsta prezervatīvu zīmols „One touch”

Ievietots: 29.08.2015, 12:34

« atpakaļ

Komentāri (0)

Vārds*
E-pasts * (Netiks publicēts)

* Lodziņā ievadiet bildē redzamo aritmētisko rezultātu! =

Jūsu komentārs *dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID