Mana Rīga – no ienaida brīva! Noslēguma pasākums

Šī gada 29. oktobrī plkst. 18.00 esiet laipni gaidīti uz projekta “Mana Rīga – no ienaida brīva!” noslēguma pasākumu, kas notiks centrā “DIA+LOGS” (Dzirnavu iela 135).

 

Necerētu ažiotāžu izraisījusī - sabiedrības, valsts pārvaldes orgānu un mediju uzmanību piesaistījusī kampaņa „Mana Rīga – no ienaida brīva!” tuvojas izskaņai. Vēl tik atlicis projekta noslēguma pasākums, kurā atskatīsimies uz visas kampaņas gaitu un peripetijām, dalīsimies iespaidos, kā arī ieskatos - cik tad mūsu galvaspilsēta ir gatava pieņemt un atbalstīt.

Projekta ietvaros:

  • tika izveidoti 3 dažādi sociālās reklāmas plakāti (”Sirdis pukst vienādi”, “Esi iecietīgs!” “Piesmej kaulaino – lieto prezi saulaino”), ar mērķi veicināt pēc iespējas plašāka cilvēku loka izpratni par HIV/AIDS situāciju valstī, kā arī uzsverot pieņemošas un iecietīgas attieksmes nozīmīgumu;
  • Pasaules Miera dienā 21.septembrī notika gājiens, lai aicinātu Rīgas iedzīvotājus vairāk aizdomātos par to, cik būtiska ir katra paša attieksme, un cik nozīmīga loma ir mūsu atbalstam, pretimnākšanai un pieņemšanai, ne tikai attiecībā pret HIV inficētiem, bet jebkuru diskriminētu grupu;
  • tika veiktas 3 informatīvas akcijas, kurās speciāli apmācīti brīvprātīgie uzdeva līdzcilvēkiem uzvedinošus jautājumus saistībā ar HIV un iecietību, kā arī dalīja informatīvas lapiņas (miniatūra versijas lielajiem vides plakātiem).

 

Vairāk info par kampaņu arī mūsu FB profilā: http://on.fb.me/1VXDeEV

 

Projektu līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma.  Sadarbības partneris - prezervatīvu zīmols "One touch".

 

 

 
Ievietots: 29.10.2015, 13:52

« atpakaļ

Komentāri (0)

Vārds*
E-pasts * (Netiks publicēts)

* Lodziņā ievadiet bildē redzamo aritmētisko rezultātu! =

Jūsu komentārs *dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID