LEONĪDA GRĪNA PIEMIŅAI.
Pavisam negaidīti mūs ir atstājis cilvēks, kas ar savu mērķtiecību, apskaužamu nodošanos savu ieceru un ideju realizēšanai, entuziasmu un izdarīgumu, bija iemantojis mūsu apbrīnu un cieņu. Ir pagājuši tieši četri gadi, kopš Leonīds Grīns, pats būdams bijušais atkarīgais, atvēra savu pirmo rehabilitācijas centru “Esi brīvs!”, lai palīdzētu cilvēkiem ar atkarības problēmām kļūt par stipriem, veseliem sabiedrības dalībniekiem.

Viņa atveseļošanas programma ietvēra stingru disciplīnu, fiziska darba strādāšanu un  pilnīgu aizliegumu lietot alkoholu, narkotikas, kā arī smēķēt. Leonīds smēlās spēku ticībā un kā sava centra saukli izvēlējās frāzi -“Un jūs atzīsit patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus...”

Tagad arī pats Ļoņa, kā viņš tika saukts savu draugu un paziņu lokā, ir brīvs …brīvs no visiem laicīgajiem pārdzīvojumiem, sāpēm un cīniņiem. Bet mēs visa kolektīva vārdā vēlamies pateikt Tev lielu paldies par mīlestību DIA+LOGam 10 gadu garumā, ticību mūsu darba rezultātiem – Tu pats biji mūsu lielākais veiksmes stāsts!,- par sevis pārvarēšanu un to mācīšanu citiem, par patiesu rūpi un neizsīkstošu ticību cilvēkiem, pat brīžos, kad situācijas likās pilnīgi bezcerīgas, par iedvesmošanu par cerību

Leonīds Grīns
Ievietots: 10.05.2013, 13:26dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID