Jaunietis.Iecietība. Māksla - noslēgums!

Tā globāli skatoties tas, ko vēlējāmies panākt, tapinot šo projektu, bija mazināt HIV inficēto cilvēku diskrimināciju, kā arī inficēšanās gadījumu skaitu. Tik lieli sapņotāji neesam, lai neapzinātos, ka mērķis, lai arī cēls, tomēr ļoti ietilpīgs un komplekss. Tāpēc kā galveno mērķa grupu izvēlējāmies jauniešus,- gan tāpēc, ka pēdējos gados strauji pieaug HIV infekcijas izplatība jaunu cilvēku vidū, gan arī tāpēc, ka jaunieši ir atsaucīgāki un atvērtāki savā būtībā.  Mūsu tikšanās laikā, vadot intereaktīvās lekcijas mācību iestādēs, aicinājām viņus aizdomāties par diskrimināciju, tās izpausmes veidiem un ietekmēm, kā arī, protams, informējām par HIV/AIDS, inficēšanās iespējām un drošu seksu.

Savukārt, lai šai jauniešu pozitīvajai un radošajai enerģijai rastos pēctecība, rosinājām viņus piedalīties zīmējumu konkursā „HIV. Iecietība. ES”. Pēcāk no visiem iesūtītajiem darbiņiem izvēlējāmies divus, kas kļuva par idejisko pamatu mūsu centra jauno vizuālo materiālu - plakāta un skrejlapas - tapšanai.

 

Mīļš paldies visiem iesūtīto darbiņu autoriem, bet jo īpaši tencinām: Zani Inku, Annu Gedroviču un Aneti Pugu!

 

   
     

Projekts tapis ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Ievietots: 27.10.2014, 22:30dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID