Gājiens- Starptautiskajā Miera dienā!

Šī gada 21. Septembrī, ko ANO noteicis kā Starptautisko Miera dienu, plkst. 18.00 notiks biedrības DIA+LOGS rīkots gājiens projekta “Mana Rīga – no ienaida brīva!” ietvaros.

Savukārt no 14.septembra līdz 4.oktobrim Rīgas ielās būs redzami arī lielie vides reklāmas plakāti (”Sirdis pukst vienādi”, “Esi iecietīgs!” “Piesmej kaulaino – lieto prezi saulaino”), kas tapuši šī projekta laikā ar mērķi veicināt pēc iespējas plašāka cilvēku loka izpratni par HIV/AIDS situāciju valstī, kā arī, lai Rīgas iedzīvotāji vairāk aizdomātos par to, cik būtiska ir katra paša attieksme, un cik nozīmīga loma ir mūsu atbalstam, pretimnākšanai un pieņemšanai, lai ne tikai noteiktas sabiedrības grupas, kas pakļautas diskriminācijai, bet tādējādi visa sabiedrība, funkcionētu daudz harmoniskāk.

 

Gājiens sāksies no AIDS mirušo piemiņas vietas- stēlas (Marijas, Satekles ielu stūris), tālāk virzīsies uz ES māju un tad līdz Brīvības piemineklim. Gājiena laikā tiks dalītas informatīvas lapiņas (miniatūra versijas lielajiem vides plakātiem), uzdoti uzvedinoši jautājumi saistībā ar HIV, iecietību, pieņemšanu, drošību, kā arī izskaidrots, ka šī akcija ir vērsta uz to, lai veicinātu iecietību - ne tikai attiecībā pret HIV inficētiem, bet pret jebkuru diskriminētu grupu. Gājiena galamērķī – pie Brīvības pieminekļa, lai veicinātu mieru mūsu pilsētā, tiks nolikti ziedi, kā arī izveidota dzīvā sarkanā lentīte – AIDS solidaritātes simbols.

 Vairāk informācijas par projektu - http://www.diacentrs.lv/?aktualittes/

 

Projektu līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma.  Sadarbības partneris - prezervatīvu zīmols "One touch".

Ievietots: 14.09.2015, 19:50

« atpakaļ

Komentāri (0)

Vārds*
E-pasts * (Netiks publicēts)

* Lodziņā ievadiet bildē redzamo aritmētisko rezultātu! =

Jūsu komentārs *dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID