DIA+LOGS dodas pētīt - „Cik liela loma ir seksam Tavā dzīvē?”

Sekss jau izsenis tiek postulēts kā viena no mūsu pamatvajadzībām! Tas nodrošinot ne tikai pēcnācību, sniedz apmierinājumu, bet pat iedarbojoties dziednieciski. Mūsdienās sekss ir visur,- viss ir seksīgs, erotisks, uz baudu vērsts. Zināms, ka sekss arī tiek plaši izmantots visa veida mārketinga akcijās- tas faktiski ir uzmanības piesaistīšanas (un līdz ar to produkta  - filmas, grāmatas, ēdiena, apģērba, mūzikas u.c. iegādes) garants! Daudzi tabu ir pārskatīti, lauzti, izzuduši. Vai mēs esam kļuvuši par pašu atraisītāko un seksuālāko civilizāciju?

Kā mēs uztveram seksu laikā, kad  bērnu radīšana vairs nav primārais iemesls, lai nodotos dzimumattiecībām? Vai seksa kvalitāte ir uzlabojusies, ņemot vērā, ka informācijas klāsts par šo tēmu ir milzonīgs? Vai tas mums sniedz to, pēc kā alkstam? Lai gūtu nelielu ieskatu šajā jautājumā, apklaušinājām vairākus cilvēkus par to – kāda ir seksa loma viņu dzīvē. Un kādas ir Tavas sajūtas?

  • Sekss ir labs veids kā veiksmīgi tikt galā ar tādām problēmām kā - stress, agresija, dusmas, sāpes, izmisums. Sekss piedod dzīvei krāsas.
  • Man patīk nodarboties ar seksu, ja es to varētu, tad darītu 3 reizes dienā, bet diemžēl manai fizioloģijai ir robežas. Sekss sniedz baudu, palīdz būt akceptētam, pieņemtam, pieņemt sievieti, ņemt un dot, dot un ņemt . Tas ir kā vulkāna izvirdums Islandē, kad apstājas visa ierastā laika gaita, atverās citas pasaules, visas iespējamās čakras, norauj jumtu. Tas ir labāk par heroīnu kopā ar kokaīnu. Nu, un pēc tam var arī aprunāties, labāk aizmigt, mazāk moka fiziskās sāpes, ir piepildījuma sajūta un pa vidu var radīt arī kādu bērnu. Paldies Dievam par seksu! P.S. Rotaļlietas arī noder - sevišķi eļļas, vibrējošās uzlikas ar motoriņiem, tauriņi u.c.
  • Sekss 50% gadījumā atrisina manas problēmas. Uzlabo  garstāvokli, līdzsvaro, kā arī palīdz stabilizēt  dvēseles stāvokli.
  • Esmu savas otrās pusītes meklējumos, kas apmierinās visas manas seksuālās vēlmes.
  • Ja godīgi, sievietē meklēju savas mates tēlu . Viņai jārūpējas par mani, jāgatavo ēst, jāuzkopj māja utt. Sekss man ir otrajā vietā.
  • Sekss ir apmierinājums, bauda, kas dod mundrumu, dzīvesprieku, kā arī palīdz palikt jaunam.
  • Sekss aizņem lielāko daļu manas dzīves – 70% laika es domāju par seksu. Tas palīdz būt tuvākās attiecībās.
  • Seksa kvalitāte ietekmē manu garstāvokli. Dodu priekšroku kvalitātei, nevis kvantitātei.
  • Sekss ir izdevīgs (arī finansiāli). Ja nedabūju finansiālu atbalstu par seksu, tad sekss mani neapmierina.
  • Sekss manā dzīvē - viss ir kārtībā! Garos tekstos neieslīgšu ... un memuārus nerakstīšu! ... avīzes un žurnāli ar to ir pilni! :)

 

Vairāk par to, kā cilvēki uztver seksu mūsdienās varēs drīzumā lasīt biedrības Facebook profilā: Dia+Logs

Ievietots: 04.02.2015, 22:40dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID