BIEDRĪBAS „DIA+LOGS” 10- TĀ DZIMŠANAS DIENA!

Vēl viens labs darbiņš, kas padarīts – DIA+LOGS 10 gadu jubileja godam nosvinēta!

Vēlamies pateikt LIELO PALDIES gan visiem, kas 21.septembrī ieradās uz biedrības jubilejas pasākumu Spīķeru koncertzālē, gan arī visiem tiem, kas netika, bet domās bija ar mums!

Ir neizsakāma prieka un gandarījuma sajūta par atzinīgajiem vārdiem, ko saņēmām no Veselības ministres Ingrīdas Circenes, RD Labklājības departamenta direktores Ineses Švekles un Rodžera Kesidija (Roger Edmund Cassidy) - “DIA+LOGS” vecmātes (šo apzīmējumu, ņemot vērā, ka Rodžers bija klāt biedrības tapšanas/dzimšanas brīdī un palīdzēja tam notikt, viņš ir piedēvējis pats sev), kā arī, protams, par izteiktajiem siltajiem un mīļajiem sveicieniem no mūsu draugu, sabiedroto un klientu puses!!!!

Un milzīgu pateicību gribam paust deju studijas "PARADIS" burvīgajām meitenēm - Andai, Annijai, Gunitai un Undīne, kā arī grupas "On my way" lieliskajiem puišiem - Gatim, Kristapam un Jānim par atsaucību un par skaistajiem priekšnesumiem. Mums ir patiess prieks, ka bijāt ar mieru nesavtīgi un brīvprātīgi bagātināt mūsu 10 gadu darbības atzīmēšanas pasākumu! Novēlam, lai visas Jūsu turpmākās uzstāšanās aiziet uz BISS!!!!

Kā teikts kādā parunā - savs laiks svinībām, savs laiks darbam – tad nu atkal visiem spēkiem ķersimies klāt jau iesāktajam, pakāpeniski arvien vairāk un vairāk pilnveidojot savu darbību un prasmes, kā arī paralēli pieņemot jaunus izaicinājumus un mēģinot sasniegt jaunas virsotnes! Un te nu piedienās viens atsevišķs paldies tiem, kas sadzirdējuši mūsu ievēlētās vēlēšanās, pūšot dzimšanas dienas klinģera svecītes, un jau piedāvā mums iespēju būt un augt, iesaistoties jaunos darbos, projektos un apmācībās!
Mūsu motto ir, - mēs strādājam, lai mūsu pakalpojumus vairs nevajadzētu- tad nu turēsim īkšķus, lai ar katru gadu mēs būtu arvien tuvāk šim mērķim.

Paldies un vēlreiz paldies visiem Jums!!!!

Ievietots: 27.10.2012, 18:35

« atpakaļ

Komentāri (0)

Vārds*
E-pasts * (Netiks publicēts)

* Lodziņā ievadiet bildē redzamo aritmētisko rezultātu! =

Jūsu komentārs *dialogs@diacentrs.lv

     
financial support by AKSEPT, FHI, USAID